Wreszcie Nowe, Potężne Urządzenie Zabezpieczające, Które Zabezpiecza Mój Dom W Kilka Minut Bez Opróżniania Konta Bankowego!

Zobacz, dlaczego to nowe urządzenie zabezpieczające zdobyło nagrodę Najlepszy Postęp Technologiczny 2022 Roku i wyprzedaje się wszędzie

Autorstwa Oskar Konieczny

17/07/2024  · 🔥 88.1K wyświetleń ·  2 minuty czytania

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Przerażające fakty – Włamanie do domu zdarza się w USA mniej więcej co 18 sekund. Ta liczba oznacza około 4,800 przypadków każdego dnia!
 
Są to naprawdę niepokojące statystyki. Jeśli mieszkasz obecnie w zagrożonym obszarze, bezpieczeństwo jest znacznie ważniejsze.
 
Nawet eksperci ostrzegają, uzyskanie systemu bezpieczeństwa wideo w domu pomaga zmniejszyć szansę bycia ofiarą włamania o 60%!
 
Jednak ironia z niektórymi systemami bezpieczeństwa domu jest taka, że podczas gdy chronią cię przed dosłownym okradzeniem, to w przenośni okradają cię. Zakup i instalacja kamer oraz opłaty za przechowywanie nagrań wideo mogą być bardzo kosztowne.
 
Ale teraz jest wreszcie sposób, aby pomóc Ci uniknąć zdzierstwa przez podejrzane duże firmy i dać ci spokój!
 
Podczas gdy przestępczość pozostaje na wysokim poziomie, jedno urządzenie szybko staje się najbardziej poszukiwanym urządzeniem bezpieczeństwa 2022 roku.

Poznaj Urządzenie Zabezpieczające Nowej Generacji

Nazywa się CamGuard Pro, do tej pory najinteligentniejsze, a zarazem najbardziej wygodne i godne zaufania urządzenie do ochrony domu na rynku.
 
Jest małe, kompaktowe i bardzo niepozorne. Ultra-krystaliczny obiektyw 1080P z 360° panoramiczną podczerwienią, która obraca się o 360°, białe światła wspomagające lepsze widzenie w nocy, dwukierunkowy dźwięk, głośne alarmy odstraszające intruzów i funkcje automatycznego śledzenia pilnują Twojego domu i mają oko na Ciebie 24/7!
 
Ale to, co naprawdę wyróżnia CamGuard Pro, to jego cena, ultrakompaktowa konstrukcja i niezwykłe funkcje (w 100% wolne od przewodów).
 
Co najlepsze, jego instalacja jest tak prosta i szybka jak wkręcenie żarówki do dowolnego gniazdka!
 
Oznacza to, że możesz monitorować swój dom i biuro oraz zabezpieczyć swoją własność w ciągu kilku minut – przy zaledwie ułamku kosztów, Żarówkowa-kamera bezpieczeństwa CamGuard Pro jest naprawdę przełomowa.

Bez Instalacji, Bez Kosztów Miesięcznych

Za tym przełomowym urządzeniem jest grupa najlepszych amerykańskich inżynierów, których celem było stworzenie taniego i łatwego w utrzymaniu modułu kamery bezpieczeństwa, który nadaje się do każdego domu lub biura. 
 
Wprowadzili oni wiele innowacji w oparciu o konwencjonalny model kamery bezpieczeństwa i stworzyli zgrabną CamGuard Pro, która mieści się w każdym gniazdku żarówki w dowolnym miejscu, z dużą ilością miejsca, aby umożliwić kamerze poruszanie się we wszystkich kierunkach, jednocześnie pozostając dyskretną.
 
Nie wymaga ona przewodów, baterii do działania i jest niezwykle przenośna. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć ją do telefonu, podłączyć do dowolnego normalnego gniazda oświetleniowego i monitorować, co dzieje się w czasie rzeczywistym!
 
Bez kosztów instalacji, bez kosztów utrzymania i bez miesięcznych opłat za przechowywanie w chmurze – w tym roku zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy.
 
Będziesz Zaskoczony Tym, Co CamGuard Pro Może Zrobić Dla Twojego Bezpieczeństwa!
 
Obiektyw 360° daje Ci panoramiczny widok Twojego domu w najwyższej jakości rozdzielczości bez ślepego kąta.
Posiada również wbudowany czujnik wykrywania ruchu, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnej chwili. Dzięki systemowi śledzenia ruchu, gdy tylko CamGuard Pro wykryje ruch, otrzymasz alert w czasie rzeczywistym popchnięty do urządzenia, aby dać ci znać, że ktoś zbliża się do twojego domu.
 
Ta kamera ma dwukierunkowy dźwięk, który jest przyzwoity. Teraz można rozmawiać i słuchać za pośrednictwem aplikacji, kiedy i gdziekolwiek chcę. Dźwięk jest równie dobry i masz również możliwość wyciszenia dźwięku.
 
Nie tylko Kamera-Żarówka Bezpieczeństwa CamGuard Pro pozwala na monitorowanie domu, ale również pozwala na nagrywanie materiału wideo 24/7 poprzez slot kart SD. Oznacza to, że zawsze możesz zobaczyć przeszłe nagrania i nikt inny nie ma dostępu do Twoich nagrań – jest to ogromna korzyść dla prywatności.
 
A To Kolejne Powody, Aby Ją Pokochać!
 
Podłącz Do Dowolnego Urządzenia – Działa zarówno z urządzeniami iOS jak i Android.
 
Łatwa Instalacja – Podłącz kamerę żarówkową do źródła zasilania, możesz skorzystać z naszego wyposażonego gniazda E27, lub użyć własnego.Bez przełamywania ściany, bez okablowania, prosto i wygodnie.
 
Krystalicznie Czysta Rozdzielczość 1080P – Zobacz co dzieje się w Twoim domu w najwyższej jakości rozdzielczości
 
Włącz Alarm, Aby Odstraszyć Intruzów Lub Zwierzęta – Za pomocą jednego przycisku możesz włączyć ogłuszający alarm, aby odstraszyć niechcianych gości
Doskonała Widoczność w Nocy, Aby Zobaczyć, Co Dzieje Się w Ciemności – Ta kamera jest w pełni wyposażona w noktowizor, więc nadal możesz zobaczyć, co dzieje się w nocy.
 
Superjasne Światło LED – Mimo, że jest to kamera, to nadal jest to światło i wykorzysta swoje super jasne światło LED, aby oświetlić każdą ciemną przestrzeń.
 
Bez Kabli i Baterii – Ta kamera wykorzystuje energię elektryczną z gniazdka, więc ma nieskończoną ilość energii i nigdy nie zginie.
 
Niezwykle Przenośna – W przeciwieństwie do wbudowanych kamer z dzwonkiem do drzwi, możesz zabrać ją ze sobą wszędzie. Świetnie nadaje się do podróżowania i wynajmowania Air BnBs.
 
Jedno jest pewne, po wypróbowaniu CamGuard Pro, będziesz chciał powiedzieć o niej swoim znajomym i rodzinie!
 
Zacznij Używać CamGuard Pro w 4 Prostych Krokach
To jest naprawdę łatwe urządzenie do skonfigurowania. Po prostu:
 
1.) Rozpakuj Kamerę-Żarówkę
2.) Pobierz aplikację
3.) Zeskanuj kod QR na kamerze, aby połączyła się z aplikacją
4.) Podłącz ją do swojego WiFi
 
Następnie wkręć kamerę w miejsce, które chcesz mieć na oku! To wszystko!
 
Kilka Pytań, Które Otrzymaliśmy
 
P: Czy CamGuard Pro wymaga jakiejkolwiek instalacji?
 
Nie, działa bezpośrednio po wyjęciu z pudełka i jest naprawdę prosta w użyciu. Będziesz zabezpieczać każdy dom lub biuro w mniej niż 60 sekund.
 
P: Czy wymaga baterii do działania? 
 
Nie! CamGuard Pro pasuje do obecnego gniazda światła w domu lub biurze i pobiera energię tak jak zwykła żarówka.
 
P: Co dostaję w pakiecie?
 
W 100% bezprzewodową kamerę bezpieczeństwa z żarówką, opakowanie z wkrętami i instrukcję obsługi.

Ludzie O Niej Plotkują:

“Pomogła nam już dwa razy. Jestem pod sporym wrażeniem tej kamery. Niewiarygodnie łatwa w instalacji i podłączeniu. To jest dla tych z was, którzy rozważają użycie tej kamery do ochrony domu lub bezpieczeństwa w dowolnym miejscu.”
– Angelika Zakrzewska

“Aparat jest bardzo dobrze wykonany i jak tylko włożysz go do ręki, od razu wiesz, że to zwycięzca. Nie ma w nim nic z tandety, ani z wyglądu, ani z wrażenia.”
– Alex Lewandowski

“To było warte tych pieniędzy. Obraca się w lewo i w prawo, w górę i w dół, ma funkcję śledzenia ruchu, która działa bez zarzutu i ma wiele funkcji, które mają duże kamery. ”
– Cyprian Kowalski

Ile Ona kosztuje?

Tradycyjne systemy bezpieczeństwa chodzą po 1300-3000 zł, więc można oczekiwać, że CamGuard Pro by kosztowała conajmniej tyle…
 
Ale co, jeśli powiem ci, że CamGuard Pro sprzedaje za 669,98 zł, to jest znacznie poniżej oczekiwań prawo!
 
ALE, wiesz co jest lepsze niż płacenie już dobrej pełnej ceny 669,98 zł?
 
Ich 50% zniżka promocyjna, gdzie można zamówić swoją za jedyne 334,99 zł!
 
To niewielka cena za fabrycznie nowe, wysokiej klasy urządzenie zabezpieczające, które zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.

Dlaczego Jest Teraz Przeceniona?

CamGuard Pro inwestuje duże w swoich pierwszych nabywców czasu.
 
Oferując tak dużą zniżkę w wysokości 50%, wiedzą, że gdy ludzie wypróbują swoje kamery, otrzymają wiele pozytywnych recenzji i darmową uwagę w mediach społecznościowych! Najlepsza reklama to szczęśliwi klienci, kampania szeptana!
 
 
Wystarczy pamiętać, że wrócą one do pełnej ceny, gdy ta promocja się skończy.

Kupić Teraz Czy Czekać?

Czas na zakup CamGuard Pro jest teraz, ta zniżka nie potrwa długo, a sprzedaje się jak szalona.
 
Monitoruj swojego zwierzaka, zadbaj o dzieci i starszych i zapewnij bezpieczeństwo swojemu domowi w dowolnym miejscu. To najprostszy sposób, aby chronić swoje rzeczy i zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie. Nie potrzeba drogich kamer, kosztownej instalacji, ani dodatkowych wydatków!
 
Cena promocyjna jest niesamowita jak na urządzenie zabezpieczające na tak wysokim poziomie. Mówię, zdecydowanie, odbierz jeden, zanim się skończą… To bez dwóch zdań!

Gdzie Mogę Dostać Oryginalną Camguard Pro?

Żadnych podróbek proszę, prawdziwa rzecz jest konieczna! Nie utknij z jakimś starożytnym prototypem!
 
Jeśli jest jeszcze w magazynie, zdobądź swoją CamGuard Pro z oficjalnej strony tutaj.
*aktualizacja 13 sierpnia 2022 r:
 
Odkąd CamGuard Pro został przedstawiony w głównych międzynarodowych mediach, wygenerowano niesamowitą ilość szumu. Ze względu na jego popularność i pozytywne recenzje, firma jest tak pewna swojego produktu, że oferuje teraz jednorazową zniżkę 50% dla osób dokonujących zakupu po raz pierwszy.
* Oferta ograniczona czasowo – dostępna tylko poprzez oficjalną stronę internetową – do wyczerpania zapasów.

Oskar Konieczny

O AUTORZE

Oskar jest nauczycielem w szkole średniej, który jest pełen entuzjazmu dla najnowszych technologii i fajnych gadżetów. Często kupuje i recenzuje ekscytujące nowe produkty. Jest redaktorem w naszym serwisie od 2 lat.

MARKETING DISCLOSURE: This website is a market place. As such you should know that the owner has a monetary connection to the product and services advertised on the site. The owner receives payment whenever a qualified lead is referred but that is the extent of it.

ADVERTISING DISCLOSURE: This website and the products & services referred to on the site are advertising marketplaces. This website is an advertisement and not a news publication. Any photographs of persons used on this site are models. The owner of this site and of the products and services referred to on this site only provides a service where consumers can obtain and compare.

© 2024 All Rights Reserved.